Naším cílem je poskytnout zákazníkovi komplexní služby v oblasti IT v nejvyšší možné kvalitě. Od návrhu, přes realizaci až po následnou správu všeho co si dnešní trh žádá.

Zajistíme Vám kompletní IT služby pro Vaše podnikání i domácnost. Pomůžeme Vám najít optimální řešení v dnešním přetechnizovaném světě. Portfolio našich služeb v IT je široké a každým dnem se rozrůstá.

IT firemní servis

Silná orientace na správnou volbu IT řešení pro danný účel. Smluvně ošetřený IT servis s garantovanou reakční dobou od nahlášení problému. Vaše IT vybavení bude správně udržováno a aktualizováno.

Spolehlivá e-mailová komunikace

Najdeme optimální mailové řešení pro Vaši firmu. Chcete-li využívat moderní trendy v komunikaci, synchronizaci či Vám stačí jednoduchý spolehlivý způsob komunikace, máme pro Vás řešení.
Chcete vlasní mailový server a mít vše pod kontrolou, či chcete využít řešení formou pronajaté služby s jasně definovanými náklady, máme pro Vás řešení.
Chcete mailový server zdarma s vlastní doménou, máme pro Vás řešení.

Bezpečně uložená data

Pro Váš bezproblémový chod firmy hlídáme Vaše data na serverech, pomocí pravidelných zálohovacích mechanismů, Vy se tak můžete věnovat svému podnikání.

VPN a vzdálené přístupy

Nastavíme Vám virtuální privátní sítě mezi odlehlými lokalitami. Vzdálené přístupy do Vaší firmy či pobočky. Vše bezpečně a spolehlivě.

Dodání a servis

Zajistíme Vám dodání veškerých IT produktů a jejich servis, nemusíte pak ztrácet čas v obchodech či servisních místech.